Porady które warto zapamiętać.
Dodane przez piotr70 dnia Luty 03 2013 01:57:29
Kilka porad dla początkujących
- Nie zapisuj się do każdej napotkanej firmy, przeglądaj strony i fora związane z Get Paid To Read, wybieraj te firmy, o których są dobre opinie.Jeżeli ktoś pisze, że można zarobić szybko duże pieniądze - odpuść sobie tę firmę. - Nikt nie jest na tyle hojny, żeby płacić łatwo duże pieniądze.
- Pamiętaj o zależności: im wyższe minimum wypłaty tym większa wartość pojedynczego kliknięcia - i odwrotnie. Dłużej trwa osiągnięcie minimum ale są większe stawki.
- Podczas rejestracji nie zmieniaj zawartości pola z ID polecającego - ktoś ciebie też może wymienić.
- Podczas zaznaczania swoich zainteresowań uważnie czytaj co zaznaczasz - uważaj na cheat testy.
- Patrz, w co klikasz, jeżeli widzisz napis "CHEAT LINK/DO NOT CLICK/CHEAT TEST" albo cos podobnego, nie klikaj! - stracisz pieniądze.
- Zdobywaj poleconych, to znacznie podniesie Twoje zarobki - jeśli nie uda Ci się wciągnąć znajomych - kupuj reklamy w firmach za wyklikane pieniądze i wysyłaj twój link polecający jakąś firmę.
- Nie próbuj powiększać swoich dochodów przez oszukiwanie (zakładanie kilku kont, itp). Jeżeli jest to porządna firma to Twoje kombinacje na pewno będą zauważone, nie dostaniesz pieniędzy albo stracisz konto razem z pieniędzmi.
- Rejestrując się wpisuj prawdziwe dane, szczególnie zakładając konta bankowe - unikniesz niepotrzebnych problemów.
- Możesz mieć problemy z odbieraniem maili na kontach onet.pl, wp.pl, interia.pl. - jeśli już musisz, to w firmie zaznacz opcję przysyłania maili na INBOX i odbieraj je z konta firmy.