Które strony wybrać?
Dodane przez piotr70 dnia Styczeń 20 2013 12:22:25
Zapewne w tym momencie, wiele osób odwiedzających ten serwis zadaje sobie pytanie: od której strony ,programu czy firmy zacząć ? Do ilu firm się zapisać ?

Otóż po to właśnie między innymi powstał ten serwis - aby ułatwić Wam wybór odpowiednich programów/firm, wszystkie prezentowane w naszym serwisie strony są "opłacalne", tzn. da się w miarę szybko osiągnąć niezbędne minimum, wysyłają sporo maili, są sprawdzone jako wypłacające, itd. Do ilu się zapisać ? do tylu na ile masz czas, optymalną liczbą jest ok. 20 np. 6-7 stron polskich oraz 10-15 zagranicznych typu bux. Wyklikanie takiej ilości nie powinno zajmować więcej niż 1h (max. 2,5h) dziennie. Oczywiście jeśli chcesz zarobić więcej i możesz pozwolić sobie na poświęcenie większej ilości czasu to nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać się do większej liczby firm.
Absolutnymi liderami na rynku stron polskich są firmy (PTC/PTR) Centrum Reklamy, Zielony mail, Imperium reklamy(klikając w banery na stronie głównej dowiesz się więcej o programie i będziesz miał możliwość przystąpienia do programu.)a ze stron zagranicznych są to: Neobux, ClixSense,ProBux, oraz wiele innych. Wszystkie wymienione działają na rynku od dłuższego czasu i zawsze wypłacają w terminie i bezproblemowo.
(Banery czy linki do stron znajdziesz po lewej stronie w zakładce nawigacja Zagraniczne strony do klikania.)