klikcz.hpu.pl
Nawigacja
Strona Główna
Serwisy zagraniczne.
Procesory Płatnicze
Artykuły.
Zarabiaj na ,,Lubię to" na swoim Facebooku.
Newsy
Blogi
Aytosurfy i Manual-surfy.
FAQ
Forum
Linki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Najnowszy Użytkownik: tosty12a
Ostatnie Artykuły
Porady które warto z...
Krutki opis obsługi ...
Przykładowa rejestra...
Które strony wybrać?
Zasady panujące na P...
RelmaxTop
RelmaxTop. Free powerful counter for your website
EsyHits4U
The Best Traffic Exchange
Eimimo.
ListConnect-Pomaga rozruszać stronę!
Panel reklamowy.
Witamy
Zarabianie w Internecie nie wymaga z Twojej strony żadnego wkładu finansowego, jedyne czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu oraz co najważniejsze: systematyczność i cierpliwość połączona z odrobiną wolnego czasu. Uczestnictwo w firmach jest bezpłatne i można w każdej chwili z niego zrezygnować. Nie można nabierać się na obietnice o tysiącach dolarów zarobionych przez Internet. , ale o co chodzi, czyli co to getpaid (GPT) ? GPT (ang. Get Paid To), popularnie 'getpaid' oznacza zarabianie przez internet w serwisach typu GPTR, PTC, Surf lub Bux. W tego typu serwisach zarabia się przez oglądanie reklam i czytanie maili, co w zasadzie sprowadza się do jednego - do klikania w linki. Zarobek z samego klikania jest niewielki, ale są inne możliowści zarabiania - przez Płatne Promowanie (PTP) oraz dzięki poleconym, czyli osobom, które zapiszą się z Twojego reflinku. Serwisów zarobkowych jest mnóstwo, ale nie wszystkie płacą swoim użytkownikom - takie nieuczciwe firmy nazywa się SCAM-ami. Początki w tym biznesie nie są łatwe, jest to zajęcie dla cierpliwych. GPT może stanowić dodatkowe źródło zarobków, ale nie podstawowe. Z jednego serwisu raczej nie będzie dużego dochodu, dopiero większa ilość przynosi bardziej realny dochód. Wystarczy wytrwałość, konto email (najlepsze są gmail i poczta.o2.pl), konta w internetowych bankach - Payza i PayPal oraz konto w banku
E.Praca-Metody zatabiania.
Inwestycje w serwisy dla klikaczy.PTC
Artykuły W pewnym momencie wielu z Was zastanawiało się nad inwestycją w jakimś serwisie PTC.Przeglądając fora, reklamy w serwisach reklamowych .Postaram się odpowiedzieć wam na kilka pytań odnośnie inwestycji w tego typu serwisach.
 
piotr70 dnia kwiecień 07 2013 20:49:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 623 Czytań · Drukuj
 
Praca w domu – Jak szukać pracy
Newsy Jednym z metod zatrudnienia w naszym kraju jest praca w domu. Znana wprawdzie już wcześniej, jako dorywcza czy chałupnicza praca nakładcza np. zlecone prace przy składaniu długopisów malowaniu figurek ,montaż zabawek czy prace krawieckie obecnie stała się ważnym źródłem dochodów dla setek tysięcy osób. Główną przyczyną podstaw zainteresowania taką formą pracy jest: wysokie bezrobocie,chęć dodatkowego dochodu, konieczność opieki nad dziećmi lub niepełnosprawnymi członkami rodziny oraz chęć organizowania sobie czasu pracy.W Internecie można spotkać tysiące ofert pracy we własnym domu kuszący wizją szybkich i łatwych zarobków, nawet przy minimalnym nakładzie pracy, może być zwyczajnym naciągaczem.Potencjalny zainteresowany powinien zatem wiedzieć, co chciałby i potrafi robić .
 
piotr70 dnia wrzesień 19 2013 12:30:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 648 Czytań · Drukuj
 
Auto surf Surf.Fenka.
Newsy Bardzo dobry polski auto surf z wieloma opcjami zarabiania takimi jak Surf,klikanie w reklamy PTC,reklamy produktów,płatne zadania,fenkopak-jest to pakiet reklamowy na którym użytkownik może zarabiać dziennie od 0.8% do 1.5 % w zależności od wykupionego pakietu.Lokaty-lokaty punktów zdobytych na surfie czy wykonywaniu zadań na okres od 30 do 360 dni oprocentowane od 0,6% do 1,1%.Lubie TO-za laiki zarabiasz 20-25 pkt.Google+punktacja podobna.YouTube- 25 pkt. Reflinki. Zapraszam do zapisu Link
 
piotr70 dnia wrzesień 18 2013 23:50:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 658 Czytań · Drukuj
 
Ojooo -Nowość- sprawdż jak się rozwinie.
Zagraniczne serwisy groszowe- 0pisy ,opinie,komentarze. Nowy programik do przeglądania reklam ,minimum dla zwykłego klikacza wynosi 2$ przy pierwszej wypłacie,kolejna i następne wynoszą 6$ .Wypłaty Paypal . Aby pozostać aktywnym klikaczem w programie wystarczy się logować raz na dwa tygodnie. Średnia dzienna na dziś po dwóch logowaniach do programu wynosi 0,015$.Czyli prawda na dziś minimum osiągniesz po 134 dniach klikania ale nie skreślam ponieważ program pachnie świeżością i powinien się rozkręcić. Za interesowny/a skorzystaj z banerka powyżej.
 
piotr70 dnia czerwiec 10 2013 11:00:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 660 Czytań · Drukuj
 
Pampersa i Netele -Problemy finansowe ?
Polskie srwisy groszowe - opisy ,nowości,opinie. Od jakiegoś czasu w programach Adnox i IvoNet zniknęły gwarantowane kliki z sekcji "Płatne kliki", które były w zależności od serwisu po 0,5-0,25 gr w ilości około 5. W tej sekcji znajdziemy teraz tylko kliki reklamodawców. Zabieg ten przyniesie adminom oszczędności ale bardzo obniżył zarobki klikaczy co znowu powoduje wudłużenie okresu osiągnięcia minimum.Do tego czas oczekiwania na zrealizowanie wypłaty sięga czterech miesięcy.Widać więc, że programy te które jeszcze do niedawna były czołowymi w polskim GPTR mają ogromne problemy finansowe.Dopadł je kryzys choć w poruwnaniu z ze światową czołówką termin płatności dwa tygodnie czy miesiąc to przesada np.ProBux płatność natychmiastowa reszta płaci wczasie 24 godzin maks 72 godziny.Dlatego w moim portwelu 70% to serwisy zagraniczne sprawdzone o czym świadczą przelewy na PayPal .
 
piotr70 dnia maj 10 2013 01:50:18 · 0 Komentarzy · 661 Czytań · Drukuj
 
Fakty i mity na temat zarabiania w necie.
W dobie kryzysu gospodarczego dobra praca wykonywana w zaciszu domowym, a do tego jeszcze przynosząca regularne zyski, wydawałaby się idealnym rozwiązaniem. Niestety rzeczywistość jest inna - w sieci jest więcej pracodawców niż pracowników, a co za tym idzie wszystkie te biznesy wydają się być tylko wirtualne.
 
piotr70 dnia styczeń 20 2013 11:51:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 785 Czytań · Drukuj
 
Puls Reklamy.
pulsreklamy.pl Ofertą jest całkowicie bezpłatne uczestnictwo oraz premiowane członkostwo, które zawiera pakiety darmowych reklam oraz inne przywileje. Wysyłamy maile reklamowe o wartości od 1 gr do 5 gr. Po zalogowaniu dostępne są sekcje płatnych linków o wartości od 0.25 gr do 1 gr. Dostępna jest także sekcja linków konkursowych o wartości 0.10 gr, gdzie co ustaloną ilość klików losowana jest drobna nagroda pieniężna. Udostępniamy zarabianie poprzez promowanie specjalnego linku P T P. Za każde 1000 unikalnych odsłon linka można zarobić 1.5 zł. Dla aktywnych uczestników oferujemy stałe konkursy aktywności w których można wygrać wysokie nagrody pieniężne (nawet do wysokości minimum potrzebnego do wypłaty!). W Pulsie Reklamy.pl zarabiasz tylko pieniądze, nie stosują wynagrodzenia punktowego. Oferują atrakcyjny, trój poziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu. Na start otrzymujesz bonus w wysokości 10 gr. Nie wymagają od uczestników spędzania na stronie określonego czasu. Minimum do wypłaty wynosi tylko 10 zł. Masz stuprocentową pewność otrzymania swoich pieniędzy, ponieważ serwis należy do firmy doświadczonej w prowadzeniu tego rodzaju serwisów reklamowych. Zapraszam do kliknięcia w banerek powyżej tekstu.
Imperiumptc.pl
ImperiumPTC.pl Chciałbym Ci polecić fajną stronę na której zarabiasz pieniądze.To jest całkowicie za darmo i bardzo łatwo wypróbować. Płatne kliki po 0,5 gr - minimum 10 dziennie! Płatne E-maile po 1 gr! Płatne zadania! Autosurf! Mega konkursy - super wygrane! Mega loteria - super wygrane! Zarabiaj na poleconych- standard 3% , premium 8% Minimum do wypłaty: 25 zł - standard i 10 ł - premium! Użytkownik może wypłacić zgromadzone środki na konto bankowe lub paypal po osiągnięciu minimum: Wypłaty są realizowane w czasie nie dłuższym niż 60 dni od zlecenia wypłaty .Stroną zarządza Admin Xenon.
2grosiki
2grosiki.com.pl . Minimum wypłaty dla Użytkowników zwykłych wynosi 10,00 PLN na polskie konto bankowe lub 4,85 PLN jako doładowanie telefonu. Czas realizacji wypłat wynosi do 21 dni od momentu prawidłowego jej zamówienia. Użytkownicy premiowani wypłacają po osiągnięciu minimum 5,00 PLN (mają pierwszeństwo w realizacji wypłat)
Dukacik.
dukacik.com Każdy uczestnik programu ma prawo do otrzymania wypłaty. Program dukacik.com nie stosuje żadnych przeliczników. Wypłaty realizowanie są do 21 dni od momentu jej zamówienia. Zwykle odbywa się to szybciej. Wypłaty realizowane są na: - konta bankowe (minimum 1 zł) - PayPal (minimum 20gr) - W programie dukacik.com masz również możliwość zamówienia wypłaty w formie doładowania prepaid. Minimalna wartość doładowania wynosi 5 zł Uwaga! Dochody z gier nie mogą być większe od innych dochodów! I poziom 12%, II poziom 8%, III poziom 5%, IV poziom 4%, V poziom 3%.
Carmenclik.
carmenclick.com Każdy uczestnik programu ma prawo do otrzymania wypłaty. Program Carmenclick.com nie stosuje żadnych przeliczników. Wypłaty realizowanie są do 21 dni od momentu jej zamówienia. Zwykle odbywa się to szybciej. Wypłaty realizowane są na: konta bankowe (minimum 1 zł) PayPal (minimum 10 gr) W programie Carmenclick.com masz również możliwość zamówienia wypłaty w formie doładowania prepaid. Minimalna wartość doładowania wynosi 5 zł. I poziom 14%, II poziom 5%, III poziom 4%, IV poziom 3%, V poziom 2%.
Polish Bux.
PolishBux.pl - Prosta droga do zarobku w sieci! Użytkownik może zażadąć wypłaty po uzbieraniu minimum 10 PLN dla zwykłych użytkowników. Każdy użytkownik serwisu będzie oczekiwał na wypłate 30 dni od dnia zamówienia (nie dotyczy pierwszej wypłaty).Wypłaty są realizowane na konta mBank oraz na inne Polskie Konta Bankowe jak również PayPal i doładowania telefonu bez żadnej prowizji!Za zapis do programu użytkownik otrzymuje 10 gr.Bonus za Poleconego 4gr.Użytkownik ma prawo do polecania programu innym i z tego tytułu otrzymuje prowizję w wysokości:I Poziom - 12%,II Poziom - 7%
3ziko.
3ziko.pl Pieniądze wypłacamy na PayPal oraz konta bankowe w polskich bankach, a minimum do pierwszej wypłaty wynosi 0.50 PLN. Czas oczekiwania na wypłatę nie przekracza 30 dni dla uczestników standardowych i 7 dni dla premiowanych. Przelewy nie będą obciążone żadną prowizją.
Swiat Reklam.
www.swiat-reklam.net Minimum dla zwykłych użytkowników ustalone jest na 10zł.Wypłaty realizowane są raz w tygodniu, czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni.Uczestnik zarabia określony procent od zarobków swojego poleconego (za każdego oddzielnie) zgodnie z poziomem poleconych i jego oprocentowaniem ustalonym przez Świat-Reklam.net. W systemie referencyjnym programu istnieją 3 poziomy poleconych o następujacej wysokości: 15% - 10% - 5%.Powstał w 2008 roku
Adbiznes.
Powstał w 2009 roku .Użytkowników: ~ 12 500 (+200).Aktywnych: ~ 1 300 (-100) .Wartość reklam: 0,001 - 0,05zł.Poleceni: 1 poziom - 25%.Minimum wypłaty: 10zł na PayPal.15zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu.
FprsaPL
Powstał w 2009 roku .Użytkowników: ~ 5 000 (+200) .Aktywnych: ~ 1 200 (bez zmian) .Wartość reklam: 0,001 - 0,02zł.Poleceni: 3 poziomy - 15% - 8% - 1%.Minimum wypłaty: 8zł na PayPal.8zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu
Imperium Reklamy
imperiumreklamy.com Powstał w 2004 roku .Użytkowników: ~ 41 400 (+500) Aktywnych: ~ 2 300 (bez zmian). Wartość reklam: 0,005 - 0,05 zł.Poleceni: 2 poziomy - 15% - 10%.Minimum wypłaty: 15 zł na PayPal ,5 zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu.
Click Mail.
Powstał w 2007 roku .Użytkowników: ~ 7 000 (+200) .Aktywnych: ~ 1 200 (-100) .Wartość reklam: 0,0008 - 0,02zł.Poleceni: 2 poziomy - 20% - 5%.Minimum wypłaty: 5zł na PayPal.5zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu.
Lucky Mails
Powstał w 2007 roku .Użytkowników: ~ 4 400 (bez zmian) .Aktywnych: ~ 1 100 (bez zmian) Wartość,reklam: 0,001 - 0,01zł.Poleceni: 2 poziomy - 17% - 7%.Minimum wypłaty: 8zł na PayPal.8zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu
Złotóweczka.
Powstał w 2007 roku Użytkowników: ~ 27 500 (+500) Aktywnych: ~ 2 100 (-200) Wartość reklam: 0,001 - 0,05zł Poleceni: 1 poziom - 25%Minimum wypłaty: 15zł na PayPal15zł na polskie konto bankowe. Możliwość doładowania telefonu.
Ekasa.
ekasa.org Powstał w 2004 roku .Użytkowników: ~ 21 100 (+500) .Aktywnych: ~ 1 200 (bez zmian) Wartość reklam: 0,001 - 0,05zł.Poleceni: 3 poziomy - 12% - 9% - 4%.Minimum wypłaty: 5zł na PayPal5zł na polskie konto bankowe.Możliwość doładowania telefonu
Ekspon.
Ekspon.com Powstał w 2010 roku Użytkowników: ~ 2 500 (+200)Aktywnych: ~ 900 (bez zmian) Wartość reklam: 0,001 - 0,02zł Poleceni: 4 poziomy - 12% - 8% - 5%Minimum wypłaty: 5zł na PayPal5zł na polskie konto bankowe
Polskie Centrum Reklamy
Centrumreklamy.com Powstał w 2004 roku Użytkowników: ~ 90 400 (+1900) Aktywnych: ~ 4 900 (bez zmian) Wartość reklam: 0,01 - 0,05 zł Poleceni: 1 poziom 25%Minimum wypłaty: 30 zł na PayPal 30 zł na polskie konto bankowe Możliwość doładowania telefonu
Biznes Mails
BiznesMails.com 20 złotych dla zwykłych użytkowników. Niższe progi wypłaty posiadają premiowani użytkownicy. Aby wypłacić pieniądze należy przejść do działu "Wypłata".Wypłaty są realizowane na Polskie Konta Bankowe lub konto PayPal bez żadnej prowizji. Wypłaty realizowane są w ciągu nie dłuższym niż 15 dni roboczych, licząc od daty zlecenia wypłaty.
Zielony Mail
ZielonyMail.com Powstał w 2004 roku .Użytkowników: ~ 46 400 (+800) .Aktywnych: ~ 3 100 (bez zmian) .Wartość reklam: 0,001 - 0,05zł.Poleceni: 5 poziomów - 10% - 8% - 5% - 3% - 1%.Minimum wypłaty: 15zł na PayPal.15zł na polskie konto bankowe.
Relmax Top
Licznik.
monitoring pozycji
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Skype
Dodaj mnie do Skype
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
adFreestyle-System Reklamowy.
adFreestyle - reklamy, programy partnerskie, zarabianie przez internet
Wpadnij na Ceneo.pl
Księgarnia Helion pl.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie